Doporučují

Státní znak Svobodné republiky Liberland„Služby pana Zasadila jsme opakovaně využili pro překlad draftů a výsledné Ústavy Svobodné republiky Liberland do českého jazyka. Nad rámec překladatelské práce jsme při tvorbě Ústavy ocenili také jeho konstruktivní připomínky k některým jejím formálním i obsahovým aspektům.“

Mgr. Vít Jedlička, prezident Svobodné republiky Liberland

En -> Cz, překlad Ústavy


 

 

"Služby Jana Zasadila jsem využil k provedení korektury a překladu mých stránek do angličtiny a němčiny. Překlad probíhal přímo v CMS webu a pan Zasadil nám kromě překladů pomohl doladit provázání struktury webu v české i v cizojazyčných mutacích."
Mgr. et Mgr. et Mgr. Tomáš Zdechovský, europoslanec ve frakci EPP
 
Cz -> En a De, sjednocení linků, web zdechovsky.eu, 2015

 

Ing. Ivan Pilip
"S panem Zasadilem jsme udělali dobrou zkušenost při překladu auditorské zprávy do němčiny. Jeho služby rádi využijeme i do budoucna."
Ing. Ivan Pilip, někdejší ministr financí a viceprezident Evropské investiční banky, majitel Conseille, s.r.o.
 
Cz -> De, účetní a auditorské texty, 2015

 

Dostupný advokát
"Pana Zasadila jsme oslovili s ověřeným překladem obchodních podmínek jednoho z našich klientů do angličiny. Jak klient, tak my jsme byli spokojeni nejen s dílem samotným, ale také s pozorností, kterou věnoval původnímu znění, a s rychlostí dodání. Rádi jeho služeb využijeme i do budoucna."
Tým právníků, DostupnyAdvokat.cz
 

Cz -> En, Obchodní podmínky internetového poskytovatele Forex tradingu, 2016

 

Fakulta veřejných politik, Slezská univerzita v Opavě"Služeb pana Zasadila využívá Fakulta veřejných politik Slezcké Univerzity v Opavě mimo jiné pro překlady svého nového mezinárodního recenzovaného periodika Social Pathology and Prevention (S.P.P.), který se unikátně věnuje sociálně patologickým tématům. Přeložil pro nás ale také sylaby pro studium v anglickém jazyku."
Ing. Josef Vícha, tajemník FVP SU v Opavě
 
 
Cz -> En, odborné články v oblasti dějin, sociologie, penologie a sociálních služeb, 2015

 

 
Překladatelská sleva 30%
Objednat knihu