Nepokojná vlna

Poslení autobiografická kniha amerického senátora Johna McCaina s podtitulem Dobré časy, správné cíle, skvělé boje a další důvody k vděčnosti je velmi inspirativní čtení a právem nazývaná povinnou četbou každého, kdo se chce v demokracii stát vůdčí osobností. Můžete si ji objednat s 20% slevou.

Slušná jízda

Román autora legendárního Trainspottingu, Irvina Welshejehož ukázku si můžete přečíst vpravo, potažmo objednat s 20% slevou, byl první beletristické dílo, které jsem měl tu čest přeložit. A již z autorovy reputace vyplývá, že nešlo o žádnou idylu.

Angela Merkel

Biografie britského politologa Matthewa Qvortrupa s podtitulem Nejvlivnější evropský politik je překvapivá, upřímná výpověď o utváření vůdčí osobností původem kvantové chemičky z Východního Německa, která se stala nejúspěšnější německou kancléřkou moderních dějin. Můžete si ji objednat s 20% slevou.

 

Nepopiratelné: Evoluce a věda o stvoření

Tato kniha amerického popularizátora vědy, Billa Nyejejíž ukázku si můžete přečíst vpravo, potažmo objednat s 20% slevou, byla mou překladatelskou prvotinou.

Stručné dějiny Ruské revoluce

Zhruba z poloviny jsem se podílel také na překladu úvodu do dějin Ruské revoluce amerického historika Geoffreyho Swaina, kterou si můžete také objednat s 20% slevou.

 

Jak blafovat o managementu

Žertovný vhled do světa managementu z oblíbené série "Jak blafovat", tentokrát od autora Johna Wintersona Richardsejehož ukázku si můžete přečíst vpravo, potažmo objednat s 20% slevou.

.